Віталій Кличко відповів на запитання київської громади (фото,відео)

21.05.2014 16:00

20 травня у прямому ефірі соціального ток-НЕшоу «Київський форум» з Реною Назаровою на телеканалі ZIK кандидат на посаду Київського міського голови Віталій Кличко відповів на запитання київської громади

Громадських активістів цікавило, які перші кроки зробить кандидат у випадку перемоги, питання боротьби з корупцією, незаконної забудови столиці, створення муніципального громадського телебачення.Окрім цього, гості студії дискутували про створення широкого публічного простору для киян.

Лідер УДАРу наголосив, що у нього є 500 днів для того,щоб кияни відчули зміни в столиці. Тому першочерговим завданням бачить боротьбу з корупцією. Адже, на його переконання, жодна реформа в столиці не відбудеться, допоки на кожному кроці корупція і «кришування».

Також в адресу кандидата лунали запитання щодо готовності УДАРу співпрацювати з іншими українськими політичними силами та залучення громадськості Києва до ухвалення рішень. Віталій Кличко висловив готовність співпрацювати з політичними партіями, які потраплять до Київради, але зазначив,  що вони мають захищати, в першу чергу, інтереси киян, а не задовольняти власні амбіції.

«Ми готові співпрацювати зі всіма політичними силами. Ці сили мають підтримувати реформи, не виходячи з політичної корисності, а виходячи з інтересів киян»,  – наголосив політик.

Окрім цього, кияни питали про те, коли столиця нарешті отримає муніципальне громадське телебачення. Кандидат в мери зазначив, що важливо мати журналістів в залі Київської міської ради, які можуть слідкувати за голосуванням депутатів, адже це зробить ухвалення рішень відкритими і прозорими.

«Що стосується преси і прозорості – це єдиний шлях боротьби з корупцією.Нам потрібне громадське телебачення. І ви можете розраховувати на мою допомогу в цьому питанні», – повідомив Кличко.

Ток-НЕшоу «Київський форум» виходить щовівторка о 19.20 на телеканалі ZIK. Автор і ведуча Рена Назарова.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у передачі, звертайтесь до нас електронною поштою за адресою [email protected] або телефонуйте за номером (068) 363-06-61 (гостьовий редактор Олександра Бабенко).

 

facebook-коментарі


Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

Новини

Фотофакт

Погода у Києві
Пишіть нам за адресою: [email protected]
Про нас
© 2013 «Київський форум» перший соціальний інформаційний портал.
Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для Інтернет-видань - гіперпосиланням) на сайт.