Сайт працює в тестовому режимі.
Перепрошуємо за можливі тимчасові незручності

Учні зібралися в Києві, щоб захистити незалежне оцінювання

28.03.2013 15:45

У четвер, 28 березня, у Києві відбувся круглий стіл на тему захисту зовнішнього незалежного оцінювання школярів від законопроекту Ківалова-Калетніка-Сороки. Найцікавіше, що ініціювали захід і взяли в ньому участь учні шкіл з усієї України.

«Обговорення законопроекту про вищу освіту не оминуло й старшокласників, адже саме нам скоро доведеться вступати до вузів та здобувати вищу освіту. Ми обговорювали це питання в соціальних мережах з учнями шкіл з інших міст, а потім вирішили запросити усіх охочих зустрітися в Києві, щоб поспілкуватися особисто. На нашу думку, законопроект Ківалова-Калетніка-Сороки нівелює досягнення ЗНО та повертає корупційні схеми вступу до вузів», – розповідає організатор круглого столу, київська 11-класниця Наталя Багрій.

Під час круглого столу старшокласники робили доповіді, обговорювали проблемні питання та навіть презентували іронічні комікси на тему законопроекту про вищу освіту.

«Політики намагаються перевести питання про ЗНО у політичну площину. Проте в усьому світі ЗНО починають використовувати лише з прагматичних причин. Якщо повернути вступні іспити, це відкине усі досягнення незалежного оцінювання. Так чи інакше, в Україні ЗНО буде працювати. Але якщо зараз знищити досягнення ЗНО, то потім доведеться робити усе заново – ми втратимо час», – каже Антон Щербина.

Школярі запевняють: якщо їх думку не буде почуто, вони готові відстоювати свою позицію на мітингах та акціях протесту.

«Шкода, що не враховують думку старшокласників, величезної групи людей, яких подібний законопроект стосується безпосередньо. Аби нас почули, ми готові об’єднуватися з викладачами, зі студентами, виходити на акції протесту проти нівелювання ЗНО», – каже Максим Ковбик.

Результатом круглого столу стало підписання резолюції на захист ЗНО, яку від імені українських старшокласників буде передано до органів влади.

 

Теги

внз, учні
 

Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

Новини

Фоторепортаж

Погода у Києві
© 2013 «Київський форум» перший соціальний інформаційний портал.
Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для Інтернет-видань - гіперпосиланням) на сайт.