У Києві водіїв почали попереджати про затори

17.09.2012 13:15

На вулицях Києва з`явилися екрани інформацію про тисняви на дорогах. Кожен з екранів показує завантаженість на найближчій ділянці дороги та прилеглих вулицях.

«Поглянувши на такий екран, водій буде знати, що чекає його попереду, і зможе скорегувати свій маршрут. Наприклад, якщо монітор біля стадіону «Динамо» показує, що Паркова стоїть, можна проїхати по вулиці Михайла Грушевського», – повідомили у прес-службі «Яндекс-Україна».

Зокрема, на сьогоднішній день у Києві розташовано чотири монітори. Вони знаходяться поблизу стадіону «Динамо», на перетині вулиці Саксаганського з вулицею Шота Руставелі, а також на Бессарабці.

Нагадаємо, з початку осені в Києві традиційно різко зріс рівень завантаженості доріг. Згідно дослідження, за останній тиждень серпня середній бал тисняв зріс на 25% порівняно з попереднім тижнем. У години пік першого тижня осені рівень заторів у столиці стабільно показував 6 балів, в той час як у літній час завантаженість доріг досягала подібного рівня лише двічі: 6 червня через перекриття під час Євро-2012 і 13 серпня через дощ.

 

facebook-коментарі


Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

Новини

Фоторепортаж

Погода у Києві
© 2013 «Київський форум» перший соціальний інформаційний портал.
Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для Інтернет-видань - гіперпосиланням) на сайт.