незручні питання до влади

У цьому розділі

Архів новин
RSS-канал

        Знайти
  

Опитування

Як Вам головна ялинка країни?

Завантаження ... Завантаження ...

Популярні новини

Новини

01.06.2011 15:29
друкувати надіслати

Центр Києва розбудують для прогулянок (ФОТО)

Ближчим часом у середмісті почнуть будувати пішохідні маршрути та велодоріжки. Міська влада дослухалася до пропозицій іноземних архітекторів, які перемогли в конкурсі на кращий проект благоустрою Києва до Євро-2012, пише газета «Сегодня».

Передусім візьмуться за будівництво пішохідного мосту з Володимирської гірки до Хрещатого парку (біля Арки Дружби народів), облаштують пішохідні зони на Європейській та Поштовій площах з виходом до Дніпра. Крім того, понад берегом з’являться пішохідні та велодоріжки.

«Серед ідей, які можна реалізувати в найбільш короткий термін – пірси для прогулянок біля причальної стінки Дніпра», – сказав головний архітектор Києва Сергій Целовальник.

Нагадаємо, що в Міжнародному архітектурному конкурсі «Благоустрій центральної частини Києва до Євро-2012 і на перспективу». перемогли колумбійці і саме вони матимуть переважне право на подальший благоустрій та планування центру столиці – від Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років до Львівської та Контрактової площі. До речі, вони ще місяць тому запропонували звести пішохідний місток з велодоріжками з Володимирської гірки до Дніпра.

А наприкінці травня Сергій Целовальник порадував ще однією ідеєю іноземних фахівців – створити пішохідну алею, яка сполучатиме Львівську площу з Києво-Печерською Лаврою.

Про це також пишуть:
“Обозреватель. Кияни”: В Киеве начнется масштабная стройка.
“Главред. Столица”: В центре Киева начнется масштабная стройка.
Малюнки з сайта “Главред. Столица”


Голосую -1, мені не подобаєтьсяГолосую +1, мені подобається (Жодного голосу)
 
0 коментарів 0

Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

Головна, Новини, Передача, Опитування, Про нас
робота юрист Львов, погода москва 14, банк р, Айс Кьюб, клипы Radiohead, Spyker

© 2011 ВГО “Київський форум”. Передрук авторських матеріалів можливий за умови посилання на текст оригіналу на веб-сайті www.kiev-forum.org.