незручні питання до влади
автор та ведуча Рена Назарова
На головну
Чорний список / Білий список
Небайдужим киянам - сюди!
Натисніть!
        Знайти

Газета «Київський форум»

№5, липень 2012
У столиці відбувся Відкритий Експертний Форум. Актуальні проблеми столиці - план дій нової Київради. Київ без Черновецького: радіти ще рано.

№4, травень 2012
Сімейна медицина: 100 млн. грн. киян - в нікуди! Чи потрібні киянам сімейні лікарі? Андреевский без ГМО.

№3, квітень 2012
Бюджетна «подачка» напередодні виборів. Війна за зелень. Інтриги на Пейзажній алеї. Сховище відпрацьованого ядерного палива поблизу Києва.

№2, спецвипуск, березень 2012
ОСББ як вихід із комунальної кризи, або допоможи собі сам! Крокодилячі сльози житлово-комунальних олігархів. Як судитися з ЖЕКами?

№1, лютий 2012
Медичні реформи додадуть киянам проблем. Шулявка - ні пройти, ні проїхати. Київ ось-ось потоне у власному "добрі". Прибирання по-київськи.

 
  

Опитування

Чи можуть мешканці Києва контролювати дії столичної влади?

Завантаження ... Завантаження ...

Погода у Києві

Чорний список

друкувати надіслати
 

Пабат Александр

blackwriter / 22.07.2012

Проголосуйте


46           5
Якщо Ви бажаєте перенести кандидата в інший список або підтримуєте його поточне розміщення - проголосуйте, натиснувши на відповідну кнопку!
pabat

Нужно выводить будущих тушек на чистую воду.

Пабат Александр Викторович

Дата рождения: 22.03.1974
Лидер партии «Гражданский Актив Киева» и общественно движения «Народная Армия Спасения». Депутат Киевского городского совета.

Получил, по более чем сомнителым схемам 30 га земли под проект «Стритрейсинг».

«… нечистые махинации подозревали в связи с выделением «Стритрейсингу» 30 га земли на улице Пуховской в Деснянском районе под строительство центра автомобильного спорта. Презентация идеи прошла помпезно, при участии прессы: по словам инициаторов проекта, это будет самый крутой центр для автомобилистов во всей Восточной Европе. Но дальше громких заявлений дело не пошло. Ходили слухи, что земля досталась неизвестно кому. Сам Пабат объясняет, что автоцентр не был построен из-за нехватки средств: поиск инвестора продолжается до сих пор.

Кроме того, во время досрочных выборов в Киевсовет в 2008 году в прессу просочились копии договоров, которые ГАК якобы подписывал со своими избирателями. Сам Пабат объяснил эти слухи провокациями и происками врагов.»

 

Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.


 
  переглядів сторінки 73  

Слідкуйте за новинами «Київського форуму» у Вашій соціальній мережі

  
работа дальнобойщик Харьков, запрет на курние 2012, Фэй Данауэй, организация свадеб, Фольксваген Пассат Житомир

© 2012 ВГО “Київський форум”. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на www.kiev-forum.org, а також на сам матеріал.