незручні питання до влади

У цьому розділі

Архів новин
RSS-канал

        Знайти

Опитування

Чим завершиться проект мерії з видачі соціальних карток киянина?

Завантаження ... Завантаження ...

Популярні новини

Новини

19.11.2010 13:45
друкувати надіслати

Київських собачників відучать свинячити

Київська влада хоче навчити столичних собачників прибирати за песиками. Для цього в парках збираються поставити автомати з безкоштовними совочками і пакетиками для нечистот, пише “Сегодня”.

Наразі таку ідею розглядають в Київраді.

“У Москві, Лондоні ця ідея реалізована давно. У Києві, ми сподіваємося, що такі автомати з`являться наступного року, коли витрати на них будуть закладені в бюджеті”, – розповів депутат Київради Олександр Бригинець.

Як відомо, зараз власники собак за забруднення парку мають сплачувати штраф до 51 гривні, але фактично це порушення не контролюється. Крім того, в місті навіть у спальних районах бракує майданчиків для вигулу псів, тому всі міські парки щедро удобрені собачими нечистотами. Прибирати за собою, як це прийнято у Європі, столичні любителі чотириногих друзів не спішать.

Не подобаєтьсяПодобається +17/10

завантаження ... завантаження ...


Коментарі відвідувачів сайту

3 коментарі 3
 

Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

 • Кияни, гість

  Невже місту не потрібні кошти ??? Завжди задаюсь питанням, чому ці штрафи не йдуть на поповнення міського бюджету.Чому не змусити міліцію виконувати свої прямі обов”язки по контролю за порядком у місті. Від цього виграли б всі кияни. На жаль МВС працює тільки на виконання політичних замовлень з придушення опозиції.

  • zapredel, гість

   Херню несёшь, Киянин. Для того что бы пополнять городскую казну, пусть город обзаведётся муниципальной милицией (или полицией) платит её личному составу зарплату и спрашивает за результати работы. А во все дворы и парки раставлять патрули, ни людей ни средств не хватит, тем более сейчас, во времена всеобщего сокращения.

 • Альф, гість

  Собаче гівно в парках і мене дістало

Головна, Новини, Передача, Опитування, Про нас
работа в украине, погода в ровно, международная экономика, киноафиша, смотреть онлайн тв, хонда авто

© 2011 ВГО “Київський форум”. Передрук авторських матеріалів можливий за умови посилання на текст оригіналу на веб-сайті www.kiev-forum.org.