Київрада готується до створення Суспільного телебачення Києва

24.06.2014

Суспільне телебачення Києва (СТК) стало пунктом №1 поряду денного засідання новообраної комісії Київради з питань інформаційної політики та реклами.

На дебютне засідання комісії завітали шестеро з восьми обранців: голова Олена Матузко, заступник Дмитро Бондаренко, секретар Рена Назарова, а також Олег Калініченко, Валентина Мандрик, Андрій Березовський. На десятому поверсі будівлі КМДА, де зібралося «інформаційне» депутатське товариство, не дорахувалися лише Романа Андрейка і Павла Тарасюка.

Не тільки послухати депутатів, а й висловити свою думку, підтягнулася громадськість, що переймається питанням створення Суспільного телебачення, зокрема, правозахисник Едуард Багіров, член «Київського віча» Олена Єськіна, громадський активіст Олександр Дядюк, архітектор Георгій Духовичний.

На засіданні був присутній і депутат Верховної Ради Юрій Стець. Торкаючись питання створення СТК, зауважив, що чув від Віталія Кличка, аби всі позитивні зміни розпочнуться з Києва.

Тож Стець підтримав якнайскорішу появу СТК і ненав`язливо нагадав, що має досвід керівництва депутатської комісії з інформаційних питань. На дещо вищому рівні – парламентської. А за потреби його знання можуть стати у нагоді ініціативній групі.

Обговорення теми СТК тривало недовго, адже все зібрання налаштовано було на позитив. Підсумком стало затвердження робочої групи з підготовки рішення Київради «Про створення Суспільного телебачення Києва».

До групи увійшло 17 чоловік, зокрема Стець, Назарова, Матузко, Андрейко, Дядюк, Єськіна, відомий адвокат Тетяна Монтян, директор громадської організації «Інститут міста» Олександр Сергієнко…

Комісія також вирішила збиратися щотижня, наступного разу – 2 липня. А вже у найближчий четвер – 26 червня засідатиме робоча група з підготовки рішення Київради, аби у 10-денний термін надати проект рішення «Про створення СТК».

 

facebook-коментарі


Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

Новини

Фотофакт

Погода у Києві
Пишіть нам за адресою: [email protected]
Про нас
© 2013 «Київський форум» перший соціальний інформаційний портал.
Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для Інтернет-видань - гіперпосиланням) на сайт.