незручні питання до влади

У цьому розділі

Архів новин
RSS-канал

        Знайти

Опитування

Чим завершиться проект мерії з видачі соціальних карток киянина?

Завантаження ... Завантаження ...

Популярні новини

Новини

11.08.2011 09:18
друкувати надіслати

Бульдозери розчищають Гідропарк від нічних клубів та кафе

У розпалі сезону в Гідропарку демонтують літні клуби та кафе. Бульдозери рівняють з землею улюблені місця відпочинку тусовочної молоді. Про це повідомляє «В городе» з посиланням на завсідників та працівників розважальних закладів.

«За рішенням Вищого господарського суду все зносить Київська прокуратура. Зносять всю пляжну лінію до Венеціанського мосту – всі МАФи і всі клуби. Виходу в нас немає – концерти скасовані. Тепер будемо будувати свій клуб уже в іншому місці – більш безпечному», – сказали в керівництві одного з нічних клубів.

За даними «Української правди», демонтаж почався у вівторок, зносили клуби «Кокос» і «Казка». А ближчим часом візьмуться за кафе «Вітерець» та корчму «Очеретяна хата». При цьому в Головному управлінні контролю за благоустроєм наголошують, що, згідно з приписом прокуратури, позбуваються лише тих закладів, які стоять незаконно – незалежно від того, це клуб, кіоск чи забігайлівка.

«Власників “Вітерця” попередили 19 липня про демонтаж, “Очеретяній хаті” вручили припис 27 липня, “Кокосу” і “Казці” – 21 липня. Більше того, у Дніпровській райдержадміністрації проходила нарада з цими підприємцями. Власникам сказали, якщо у вас немає дозвільних документів і ви отримали припис, то демонтуйте своїми силами. Тоді власники ніби погодились, але самі закладів не розібрали», – пояснили в Головблагоустрою.

Нагадаємо, що чиновники вже давно обіцяють розчистити територію Гідропарку від незаконних забудов, яких, до речі, значно більше, ніж перераховано в цій новині. Нарешті тут взялися наводити лад, щоб облаштувати рекреаційну спортивну зону.

Про це також пишуть:
“Корреспондент”: Киевские власти сносят в Гидропарке ночные клубы.
СТБ: Київська влада зносить у Гідропарку нічні клуби.

Не подобаєтьсяПодобається +10/10

завантаження ... завантаження ...


Коментарі відвідувачів сайту

2 коментарі 2
 

Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

  • ЛЕО, гість

    Дуже правильне рішення правда як буває закриють і знесуть не своїх, а “своїх”, як це було з плавучими кабаками, залишать недоторканими як і той, що пришвартовано до гідропарку.

  • Николаев, справжній киянин

    Конечно то, что там есть сейчас- в никакие ворота не лезет. Пора этот балаган с шашлычным дымом и пьянью круглосуточной прикрыть. Был в Сингапуре, там у них есть похожий на гидропарк остров Сентоса. В парк едет специальный автобус, который курсирует по острову. Там много пляжей, спортивных площадок,всяких каруселей и естественно точек общепита. Но в определенных местах. то что там дымом и не пахнет, и всё вокруг в идеальной чистоте говорить думаю не надо. Вьезд на территорию острова автотранспорта, кроме автобусов и спец транспорта запрещен категорически. В стоимость билета входи и сбор на содержание острова. Наш Гидропарк превращается в бомжатник и свалку мусора. Надо ввести плату за вход.Закрыть парк от вьезда любого транспорта. Снести эти балаганы и построить цивилизованные места отдыха. Понимаю поднимут крики, что простому люду негде отдохнуть и т.д. Но ведь в музеи, да и в парки во всем мире существует платный вход. Поэтому там и чисто и культурно. По крайней мере бомжей не видно.

Головна, Новини, Передача, Опитування, Про нас
резюме, погода в днепропетровске, новини чернівці сьогодні, смотреть кино онлайн, Светлана Лобода, новый дэу

© 2011 ВГО “Київський форум”. Передрук авторських матеріалів можливий за умови посилання на текст оригіналу на веб-сайті www.kiev-forum.org.